+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Стрімке зростання технологічного та інформаційного прогресу змушує змінюватися навіть готелі. Ми, як професіонали готельного бізнесу, допомагаємо йому ставати все більш комфортним і простим для відвідувачів.

Сучасні міжнародні мережі готелів давно працюють над розробкою єдиних стандартів і норм саме для готелів, які будуть враховувати всі їх аспекти. Ці норми дещо відрізняються від загальноприйнятих стандартів для офісів і торгівлі. Саме тому, створюючи нові системи для готелів, інженери компанії «Прем’єр» використовували виключно стандарти і норми, розроблені для готельних мереж.

Для того, щоб максимально спростити проживання в готелях і зробити його максимально комфортним для відвідувачів, наші інженери пропонують встановити структуровану кабельну систему (СКС) і локальну обчислювальну мережу (ЛОС). Одне з головних завдань цих систем – створити єдину уніфіковану інформаційну мережу у всьому готелі, яка, крім самого готелю, буде включати всі ресторани, бари, орендні приміщення (бутіки, магазини), офіси, і максимально спростить процес передачі даних усередині даної мережі. Крім того, система повинна забезпечувати правильну і чітку роботу всіх життєво важливих програм готелю.

Якщо до даної системи застосувати згадані вище міжнародні стандарти (EIA/TIA, ISO/IEC, CENELEC EN), то це не тільки значно збільшить термін служби всіх систем (гарантійний термін більше 10 років), а й істотно знизить загальну вартість протягом усього терміну експлуатації.

cabel

Компанія «Прем’єр» співпрацює з кращими виробниками мережевого і сервісного обладнання в світі (R&M, Швейцарія, Siemon, AMP, Panduit, США) і в Україні (ОК-NET). Підтвердженням, того є наявність діючих контрактів, що підтверджують партнерський статус компаній IBM, HP, Cisco (США). Наші фахівці, одні з небагатьох в країні, мають сертифікати на установку устаткування даних виробників. Завдяки цьому, ми можемо створювати різноманітні системи СКС і ЛОС, як за рангом, так і за рівнем складності.

 
 
 
 
 

Сертифіковані інженери, що проходили навчання не тільки на території нашої країни, а й за її межами, здатні створювати кращі сучасні СКС і ЛОС. Наші фахівці – висококласні професіонали, які постійно тримають руку на пульсі інновацій даного сегмента. Вони постійно вдосконалюють свою майстерність на різноманітних тренінгах та семінарах, що гарантує вам можливість установки новітнього обладнання та створення висококласної системи СКС.

Величезний досвід у даній сфері і знання, набуті нашими інженерами за роки роботи, дозволяють нашій компанії створювати унікальні в своєму роді системи, які є не тільки оптимальними за вартістю, але і створені з урахуванням всіх нюансів і аспектів, у тому числі й економічної системи України.

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо