+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Слабко струмові системи, тобто системи, що працюють на слабкій, не небезпечній для життя людини напрузі електричного струму, в даний час є однією з найбільш ключових систем житлових будівель, офісів, комерційних і виробничих приміщень.

roboty

Що ж таке слабко струмові системи сьогодні? В основному до них відносяться:

  • Телефонна мережа
  • Системи пожежної сигналізації
  • Системи охоронної та тривожної сигналізації
  • Системи відеоспостереження і відеореєстрації
  • Системи контролю й керування доступом
  • Системи голосового оповіщення, диспетчеризації
  • Структуровані кабельні мережі

Слабко струмові системи та комплекси забезпечують практично всі інформаційні та адміністративні потоки всередині будівлі. На основі них сьогодні будуються всі виробничі та бізнес-процеси. Без них неможливе функціонування комп’ютерних мереж, інтернету, голосових комунікацій, систем управління будівлею, автоматизації виробничих процесів, систем безпеки і відеоспостереження. Навіть вентиляція, опалення, водопровід і каналізація сьогодні також працюють, з використанням функціоналу цих систем. Ефективність і надійність роботи самих слабко струмових систем та іншої інженерної інфраструктури будівель, зав’язаної на використання слабко струмових систем, залежить від правильного вихідного проекту і якісного монтажу. Саме на етапі проектування та монтажу слабко струмової системи, кваліфікація інженерів-проектувальників, а після і монтажного персоналу, стає вирішальним фактором, для отримання якісного продукту.

Якісно виконані монтажні роботи по прокладанню кабельних інженерних комунікацій та встановлення обладнання слабко струмових систем є найбільш важливою складовою для довгого життя всього проекту в цілому. У більшості випадків кабельні комунікації закладаються в конструктив будівлі на етапі його будівництва або реконструкції і повинні служити весь термін життя цієї будівлі або до проведення капітального ремонту. Кабель або лінії комунікації, як правило, замуровані в стіну і їх перекладка в процесі експлуатації становить істотні труднощі або взагалі неможлива. Тому якісно виконані монтажні роботи на етапі будівництва / реконструкції вкрай важливі.

ТзОВ «Прем’єр», в особі своїх фахівців, надає повний портфель комплексних послуг з проектування та монтажно-налагоджувальних робіт слабко струмових систем будь-якої складності (у житлових будинках, готелях, ресторанах, торгових центрах, кінотеатрах і т.д.).

Наші фахівці мають достатній досвід монтажу слабко струмових систем будь-якої категорії складності і практично на будь-яких об’єктах. За більш ніж десятирічну історію існування компанії ми навчилися ювелірно перекладати кабель в житлових будівлях і бізнес-центрах, не порушуючи інтер’єру і не заважаючи робочим процесам. Маємо значний досвід роботи на промислових об’єктах, різного бізнес-призначення. Нас викликають туди, де потрібний неординарний інженерний підхід і висока швидкість виконання робіт.

Преимущества сотрудничества с компанией «Премьер»:

Висока кваліфікація проектного відділу компанії, підтверджена десятками профільних сертифікатів

• Можливість замовлення тільки проектної документації, для подальшого впровадження власними силами замовника

Великий накопичений досвід спроектованих і побудованих об’єктів (близько тисячі розгорнутих слабко струмових систем, на кількох сотнях об’єктів), що дозволяє користуватися широким багажем «ноу-хау», що дозволяють значно заощадити кошти замовника

Індивідуальна робота над по кожному об’єкту замовника, від етапу проектування до етапу гарантійного супроводу побудованої слабко струмової системи

• Всі роботи з монтажунаші фахівці виконують з граничною акуратністю, в суворій відповідності з проектом і максимально враховують вимоги замовників. Ми знаємо хто замовляє музику!

Виконання монтажно-налагоджувальних робіт під ключ і гарантія не тільки на обладнання, а й на виконані роботи. Комплексна гарантія на сертифіковану систему 25 років!

Наша компанія надає комплексні послуги з монтажу та налагодження слабко струмових систем, починаючи з проекту і закінчуючи сервісним обслуговуванням. У роботі ми використовуємо творчий інженерний підхід до підбору обладнання, використовуємо інноваційні технології та методи, власне професійне обладнання та інструменти.

Ми монтуємо обладнання, дотримуючись вимог виробників і сучасні світові методики монтажу слабко струмових систем. Ви можете замовити сертифікацію вашої слабко струмової системи і бути впевненим, що ваша система відповідає не тільки українським нормам і стандартам, але й європейським стандартам EN 50174 та ISO / IEC 11801: 2010.

Запам’ятайте – грамотно побудована слабко струмова система, не тільки позбавляє від проблем обслуговування на довгі роки, але й не вимагає додаткових витрат і підвищує загальну капіталізацію вашої компанії!

 

Детальніше про умови співпраці можна дізнатися телефоном.

Телефонуйте!

(044) 585-05-20

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо