+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Вам потрібна телевізійна система, через яку можна розподіляти ефірний, IPTV і супутниковий сигнал на телевізори в номерах вашого готелю?

internet_tvЦе легко. Фахівці компанії Прем’єр, допоможуть здійснити установку системи готельного телебачення для будь-якого бюджету . Ви можете довірити цю справу нам від планування до завершення проекту. Висококваліфіковані інженери підготують проект, а навчені й досвідчені монтажники, які працюють в компанії Прем’єр, здатні встановити систему готельного телебачення в будь-який готель.

hotel-tvМи в компанії Прем’єр визнаємо, що телевізійні системи для готелів можуть відрізнятися в залежності від об’єкта, тому, спочатку ми працюємо з замовником з’ясовуючи всі вимоги і обмеження, після чого представляємо всі доступні варіанти, щоб ви могли зробити вибір, і прийняти правильне рішення.

Як правило, готелі пропонують ТВ-сервіс для своїх гостей. Спектр може варіюватися від надання безкоштовного доступу до місцевих кабельних та ефірних каналів, до платних послуг для гостей, які хотіли б мати доступ до певних фільмів і передач. Це спонукає власників готелів встановлювати рентабельні, ефективні і стабільні системи готельного телебачення, існує певна класифікація таких систем.

Системи готельного телебачення:

  • Інтегрована система прийому – тв, радіо та супутникові канали приймаються масивом антен, через мережевий кабель, і розподіляються через ресивер до користувачів. Це може бути багатоквартирний будинок або готель.
  • MATV – модуль приймає місцеве ефірне тв, має менше опцій, при цьому, він простіше в настройках і дешевше.
  • SMATV – система працює так само як наведена вище, за тією відмінністю, що розподіляє тільки супутниковий сигнал.
  • Оптоволоконна інтегророванна система прийому – діє як інтегрована система, при цьому для передачі сигналу використовується оптоволоконний кабель замість коаксіального. При цьому забезпечується більш висока якість і відстань передачі даних, так як оптоволоконний кабель має більш високу пропускну здатність.

Якщо ваш готель потребує телевізійної системі – зв’яжіться з нами сьогодні.

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо