+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Основне призначення Системи Контролю і Керування Доступом (СККД) – контролювати вхід та вихід на об’єкт, а також керувати і регулювати потоки відвідувачів і персоналу. Система контролю доступу є однією з ключових технологій безпеки, що застосовується на бізнес-об’єктах, до яких відносяться: готелі, бізнес-центри, офіси та виробничі приміщення, стадіони, аеропорти, торгово-розважальні центри та інші.

Система контролю керування доступом дозволяє чітко розмежовувати громадські місця, службові зони, а також забезпечувати високий рівень безпеки стратегічно важливих об’єктів, таких як енергетика, атомні електростанції, об’єкти водного господарства.

card

Залежно від категорії і типу об’єкта СККД може забезпечувати такі функції:

  • Створення груп і зон з різними правилами доступу.
  • Облік і контроль робочого часу персоналу.
  • Реєстрацію і керування гостями і персоналом на території контрольованих об’єктів.
  • Управління евакуацією або блокування будівлі у разі виникнення позаштатних або аварійних ситуацій.
  • Автоматичні дії з метою зниження впливу людського фактора.

 

Установка на об’єкті СККД сприяє значній економії коштів на утримання служби безпеки, а також автоматизує її роботу. Сучасні програмно-апаратні системи контролю доступу дозволяють будувати складні алгоритми і сценарії протидії несанкціонованому доступу або затримання порушників на охоронюваних об’єктах в автоматичному режимі.

На основі СККД можна створювати інтегровані комплекси безпеки об’єкта: охоронна сигналізація, протипожежна безпека, системи відеоспостереження та автоматизації. Керувати такими комплексами можна за допомогою віддаленого доступу з використанням сучасних систем передачі даних, мобільного зв’язку і т.д. Інтуїтивно зрозумілі інтерфейси дозволяють гостю або персоналу легко пройти ідентифікацію в системі, а власникові і службі безпеки швидко та ефективно управляти такою системою.

Системи управління — складні апаратно-програмні комплекси, що складаються з численних пристроїв і програмних модулів. Архітектура побудови таких систем вимагає високої кваліфікації інженерів, які компетентні в питаннях побудови систем автоматики зі штучним інтелектом. У свою чергу, інсталяція таких складних інженерних комплексів вимагає високої кваліфікації монтажників і наладчиків.

Всі перераховані види робіт можуть взяти на себе фахівці ТОВ «Прем’єр». Кваліфіковані інженери-проектувальники створять індивідуальне проектне рішення з урахуванням всіх особливостей об’єкта.

В перелік послуг, надаваних спеціалістами компанії «Прем’ер» також входять:

• підбір відповідного обладнання;

• монтаж системи, її налагодження, встановлення ПЗ;

• запуск системи в дію;

• технічне обслуговування системи.

Ефективна робота СККД, встановленої нашими співробітниками, в найкоротші терміни окупить витрати на її придбання!

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо