+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Монтажно-налагоджувальні роботи

Слабко струмові системи, тобто системи, що працюють на слабкій, не небезпечній для життя людини напрузі електричного струму, в даний час є однією з найбільш ключових систем житлових будівель, офісів, комерційних і виробничих приміщень.

roboty

Що ж таке слабко струмові системи сьогодні? В основному до них відносяться:

  • Телефонна мережа
  • Системи пожежної сигналізації
  • Системи охоронної та тривожної сигналізації
  • Системи відеоспостереження і відеореєстрації
  • Системи контролю й керування доступом
  • Системи голосового оповіщення, диспетчеризації
  • Структуровані кабельні мережі

Слабко струмові системи та комплекси забезпечують практично всі інформаційні та адміністративні потоки всередині будівлі. На основі них сьогодні будуються всі виробничі та бізнес-процеси. Без них неможливе функціонування комп’ютерних мереж, інтернету, голосових комунікацій, систем управління будівлею, автоматизації виробничих процесів, систем безпеки і відеоспостереження. Навіть вентиляція, опалення, водопровід і каналізація сьогодні також працюють, з використанням функціоналу цих систем. Ефективність і надійність роботи самих слабко струмових систем та іншої інженерної інфраструктури будівель, зав’язаної на використання слабко струмових систем, залежить від правильного вихідного проекту і якісного монтажу. Саме на етапі проектування та монтажу слабко струмової системи, кваліфікація інженерів-проектувальників, а після і монтажного персоналу, стає вирішальним фактором, для отримання якісного продукту.

Якісно виконані монтажні роботи по прокладанню кабельних інженерних комунікацій та встановлення обладнання слабко струмових систем є найбільш важливою складовою для довгого життя всього проекту в цілому. У більшості випадків кабельні комунікації закладаються в конструктив будівлі на етапі його будівництва або реконструкції і повинні служити весь термін життя цієї будівлі або до проведення капітального ремонту. Кабель або лінії комунікації, як правило, замуровані в стіну і їх перекладка в процесі експлуатації становить істотні труднощі або взагалі неможлива. Тому якісно виконані монтажні роботи на етапі будівництва / реконструкції вкрай важливі.

ТзОВ «Прем’єр», в особі своїх фахівців, надає повний портфель комплексних послуг з проектування та монтажно-налагоджувальних робіт слабко струмових систем будь-якої складності (у житлових будинках, готелях, ресторанах, торгових центрах, кінотеатрах і т.д.).

Наші фахівці мають достатній досвід монтажу слабко струмових систем будь-якої категорії складності і практично на будь-яких об’єктах. За більш ніж десятирічну історію існування компанії ми навчилися ювелірно перекладати кабель в житлових будівлях і бізнес-центрах, не порушуючи інтер’єру і не заважаючи робочим процесам. Маємо значний досвід роботи на промислових об’єктах, різного бізнес-призначення. Нас викликають туди, де потрібний неординарний інженерний підхід і висока швидкість виконання робіт.

Преимущества сотрудничества с компанией «Премьер»:

Висока кваліфікація проектного відділу компанії, підтверджена десятками профільних сертифікатів

• Можливість замовлення тільки проектної документації, для подальшого впровадження власними силами замовника

Великий накопичений досвід спроектованих і побудованих об’єктів (близько тисячі розгорнутих слабко струмових систем, на кількох сотнях об’єктів), що дозволяє користуватися широким багажем «ноу-хау», що дозволяють значно заощадити кошти замовника

Індивідуальна робота над по кожному об’єкту замовника, від етапу проектування до етапу гарантійного супроводу побудованої слабко струмової системи

• Всі роботи з монтажунаші фахівці виконують з граничною акуратністю, в суворій відповідності з проектом і максимально враховують вимоги замовників. Ми знаємо хто замовляє музику!

Виконання монтажно-налагоджувальних робіт під ключ і гарантія не тільки на обладнання, а й на виконані роботи. Комплексна гарантія на сертифіковану систему 25 років!

Наша компанія надає комплексні послуги з монтажу та налагодження слабко струмових систем, починаючи з проекту і закінчуючи сервісним обслуговуванням. У роботі ми використовуємо творчий інженерний підхід до підбору обладнання, використовуємо інноваційні технології та методи, власне професійне обладнання та інструменти.

Ми монтуємо обладнання, дотримуючись вимог виробників і сучасні світові методики монтажу слабко струмових систем. Ви можете замовити сертифікацію вашої слабко струмової системи і бути впевненим, що ваша система відповідає не тільки українським нормам і стандартам, але й європейським стандартам EN 50174 та ISO / IEC 11801: 2010.

Запам’ятайте – грамотно побудована слабко струмова система, не тільки позбавляє від проблем обслуговування на довгі роки, але й не вимагає додаткових витрат і підвищує загальну капіталізацію вашої компанії!

 

Детальніше про умови співпраці можна дізнатися телефоном.

Телефонуйте!

(044) 585-05-20

Наші шановні та відомі клієнти:

Готель «Киев»

Готель «Radisson SAS»

Готель «Ореанда»

«Харьков Транс Газ»

ВАТ „УСК „Дженералі Гарант”

“МЕТРО Кеш енд Кери”

“Helen Marlen Group”

«Eurolab»

Готель «Hyatt»

Готель «Крещатик»

Загородній готель-клуб ШишкiNN

«Київ Сіті Девелопмент»

Готель «Премь’єр Палас»

НСК «Олімпійський»

Стадіон «Львів Арена»

Монетний двір НБУ

Готель «Русь»

Готель «Харків палас»

Верховна рада України

Офіс СКМ

Ресторан Тоскана

Готель «Radisson BLU Podil»

Готель Підкова

Аеропорт Жуляни

Школа Новопечерські Липки

Центр промислового кролівництва

Торговий центр “PARK TOWN”

Концерт-хол Sentrum

Театр им. И. Франко

Гостиница «Superior Golf Club»

Гостиница «Aloft»

БЦ DemievSky

Готель Порто Маре

Готель «Park Inn»

Готель «Radisson BLU»

Готель «IBIS»

Завод Ветропак

Горіховий завод

Фольксваген центр

Верховна Рада України

Завод Пуратос

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти»

ТРЦ Lavina Mall

Готель ALOFT

Готельний комплекс «Червона Рута»

Готель Park In

Готель CITYHOTEL

Магазин H&M Lavina

Мережа гіпермаркетів

А Hostel

Blockbuster Mall

Конференц зал и ресторан Гостиницы ALOFT

Магазин H&M River Mall