+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Наявність фонових акустичних систем дозволяє транслювати музичний супровід і оперативно передавати важливі та надзвичайні сповіщення. Професіонали компанії «Прем’єр» грамотно і швидко виконають установку звукової системи так, щоб апаратура органічно доповнювала інтер’єр приміщення. Джерела звукових сигналів рівномірно розподіляються для охоплення всієї необхідної території. Оператор може регулювати гучність звуку, перемикати сигнал на мовні оповіщення або запускати їх одночасно з музикою, варіюючи гучність. Для різної території можлива трансляція різних сигналів.

Приємне музичне звучання фонових систем робить перебування відвідувачів у готелях, СПА-центрах і ресторанах комфортним. Екстрене оповіщення за допомогою фонової акустики підвищує ефективність управління персоналом і швидкість реагування. Використання таких систем позитивно позначається на забезпеченні безпеки приміщення.

hi-fi

Установка Hi-Fi, Hi End під ключ

Знання наших співробітників, помножені на досвід, дозволяють втілювати в життя задуми клієнтів по установці якісної апаратури для отримання чистого, якісного, об’ємного звучання. Передові розробки і сучасна апаратура дозволяють забезпечити всі умови для чистого звучання в межах приватного будинку чи для для елітних апартаментів готелів. Установка Hi-Fi-систем включає правильне розташування акустичних апаратів, підбір техніки з необхідною потужністю і функціональним набором, настройку і тестування відтворення, гарантії та сервісне обслуговування.

Система звукової трансляції Hi End – це найсучасніші акустичні комплекти, що забезпечують найвищу якість звуку. Наші професіонали підберуть для вас апаратуру з багаторівневим захистом від стороннього шуму, тонкого ручного налаштуванням звуку, системою охолодження підсилювачів і вирівнюванням напруги.

Озвучування конференц-залів

Професійних звукових систем потребують приміщення для проведення конференцій, презентацій, симпозіумів, концертів та розважальних заходів. Інженери нашої компанії здійснюють детальне проектування та встановлення багатозонних керованих систем озвучування з широким набором функцій. Так, для конференц-залу встановлюється акустична комплектація з обладнанням для аудіозапису, відтворення мови і фонового звучання, комплект керованих дротових і бездротових мікрофонів, подавлювачі зворотнього звукового передавання. Система озвучування аудиторії включає в себе трансляцію фронтального звуку з екрану, систему розподілу звукових хвиль в приміщенні, підсилювачі сигналу. Наші професіонали виконують установку обладнання з функцією синхронного перекладу для проведення конференцій на іноземних мовах.

Використання сучасних звукових систем швидко покриває витрати на придбання та установку і служить вигідним варіантом інвестування коштів, який не тільки покращує показники бізнесу, але й приносить відчутний дохід.

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо