+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Пожежна сигналізація – це основа комплексу протипожежної безпеки будівлі. Вона є обов’язковою для громадських установ, торгових і розважальних центрів, готелів та інших об’єктів, оскільки забезпечує безпеку знаходження людей і збереження майна власника.

Наявність пожежної сигналізації в адміністративних, виробничих і громадських спорудах передбачено державними стандартами і нормативами МНС. В даний час збільшується тенденція до встановлення сигналізації в приватних будинках.

pojСучасна пожежна сигналізація – це складний апаратно-програмний комплекс, що складається з безлічі елементів, кожен з яких має певне призначення:

• ППК (прилад приймально-контрольний) – це основний мозок системи, виконаний зазвичай у вигляді окремого блоку контролера з вбудованим програмним забезпеченням. Забезпечує збір і обробку даних від всіх інших пристроїв системи.

• сповіщувачі і датчики – пристрої, що визначають загрозу пожежі за певними факторам (зміна температури або хімічного складу атмосфери тощо);

• програмне забезпечення, яке здійснює моніторинг і управління роботою системи;

• акустичні та оптичні сповіщувачі – пристрої, які інформують персонал і відвідувачів про пожежу;

• обладнання або сторонні комплекси, що забезпечують управління системами димовидалення, пожежогасіння, вентиляції та іншими інженерними системами будівлі при надходженні сигналу ТРИВОГА або ПОЖЕЖА;
• інтерфейси із зовнішніми інженерними системами, у тому числі з BMS, для диспетчеризації та управління процесами протипожежної безпеки.

 

У загальносвітовій практиці використовують стандартний регламентований випуск устаткування пожежної сигналізації для різних категорій об’єктів. В українській дійсності частина обладнання провідних світових виробників використовується на великих об’єктах, а на середніх і малих – найчастіше при виборі обладнання перевага віддається національному виробнику.

Український ринок пропонує величезну кількість різних видів складників для монтажу пожежних систем сигналізації. Розібратися в такому різноманітті під силу тільки досвідченому професіоналу. Тому проектування і монтаж системи пожежної сигналізації можна довірити тільки перевіреним компаніям, що багато років працюють в даній сфері і обслужили безліч об’єктів різного призначення.
У штаті компанії «Прем’єр» працюють інженери-проектувальники з досвідом на самих різних об’єктах, монтажники, висококваліфіковані наладчики які допоможуть створити комплекс протипожежної безпеки грамотно, швидко і максимально акуратно.

Ми пропонуємо наступні послуги з протипожежної безпеки:

Проектування систем

на об'єктах різної складності;

Підбір

і постачання обладнання;

Монтаж

і пуско-наладку;

гарантійне та сервісне

обслуговування системи.

Довірте роботу нам, і ми виконаємо її швидко і бездоганно. Пам'ятайте, що кошти, вкладені в пожежну безпеку будівлі, дозволять не тільки зберегти матеріальні цінності, але і забезпечать безпеку ваших рідних або співробітників. Чи може бути щось важливіше?

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо