+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

b_confНе залежно від призначення конференц-залу, будь то кімната для переговорів або великий зал готелю, компанія Прем’єр забезпечить професійну підготовку та інсталяцію аудіо-візуальних систем. Устаткування для вашого проекту поставляється від перевірених і визнаних виробників.

Усі пропоновані аудіосистеми попередньо налаштовані і готові до використання, що дозволяє легко вибрати і придбати готове рішення для конференц-залу, кімнати переговорів, навчального центру або лекційної аудиторії. Всі системи розроблені інженерами-акустиками і готові до установки прямо з коробки, або можуть стати відправною точкою для індивідуального рішення, з урахуванням конкретних потреб і бюджету.

Як вбудовані, так і портативні комунікаційні рішення забезпечують незмінно високу якість і продуктивність голосової комунікації та передачі звуку, практично для будь-якого типу приміщення. Виключне якість звуку це правило для всіх систем, від найпростіших, до більш складних рішень, з підтримкою конференц-зв’язку, бездротових технологій передачі звуку з необмеженою кількістю учасників.
 

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо