+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

hotel-automation

Системи контролю температури в приміщеннях готелю, пожежні та охоронні системи, системи вентиляції та очищення повітря, системи подачі і очищення води, аудіовізуальні системи – це сфера впливу наших продуктів, завдяки яким, в готелі по всьому світу приходить високий рівень комфорту і безпеки.

Готельні комплекси, які використовують рішення пропонує компанія Прем’єр розумніші, і здатні надати більше комфорту і можливостей в експлуатації. Технологічні рішення Honeywell забеспечують стійку систему управління будівлею, будь то управління енерго-ефективністю, створення безпечних, інтегрованих об’єктів або комплексне забезпечення всіх аспектів підвищення зручності перебування в будівлі готелю для гостей і персоналу.

Продукти компанії Honeywell, для управління готелем:

  • INNCOM від Honeywell – система INNCOM інстальована більш ніж в 1 млн. готельних номерів по всьому світу. Система являє собою повністю інтегровані апаратні засоби і додатки, що дозволяють контролювати температуру і вологість в приміщеннях, управляти енергоспоживанням, освітленням, портьєрами, управління електронними замками, гостьові інтерфейси управління, оптимізація господарського управління, безпеку, комунікацію та управління персоналом.
  • Alerton Ascent – система управління будівлею (BMS) є першою BMS що об’єднала в собі можливості BACnet та Tridium Niagara Framework® в одному контролері. Ця система розроблялася з особливою увагою до індустрії гостинності. Передбачена схема моніторингу поточного стану та управління гостьовими кімнатами, приміщеннями загального користування та обладнанням центрального столу. Інтеграція з системою управління готелем, дозволяє бронювати номери з передачею інформації на передній стіл, і після реєстрації в системі забезпечується гостьовий доступ.Система управління будівлею Alerton BMS управляє HVAC (Heating, Ventilation, & Air Conditioning), освітлення, полив і багато інших функцій власності. Система є досить гнучкою, що дозволяє її використовувати як в новому будівництві, так і для модернізованих проектів (з бездротовими рішеннями).

Для кожного конкретного рішення розробляється власний проект, для детальної інформації, будь ласка зв’яжіться з консультантом – через форму зворотного зв’язку, або за одним з зазначених контактних номерів.

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо