+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Інтелектуальні системи автоматизації готельних номерів здатні збільшити прибуток і зберегти природні ресурси.

Що являє собою система автоматизації готельних номерів?
Контролер кімнат, індивідуальні карти доступу і електронні ключі, зчитувачі і системи контролю доступу, управління енергоспоживанням, клімат-контроль, проводове або бездротове управління портьєрами, міні бар, датчики контролю затоплення.
Система повинна бути самодіагностуючою і легкою в налаштуванні, працювати в форматі “Plug & Play”. Так само вона повинна бути терпима до перепадів електромережі і захищена від коротких замикань. У разі збою або зникнення електрики система зберігає всю інформацію про номери, яка зберігається на енергонезалежних носіях, і дозволяє підтримувати життєдіяльність у готелі до усунення неполадок, не помітно для гостей.honeywell-1441378986-b321-column-width-inline

Найчастіше рішення для автоматизації готельних номерів, являють собою набір різних інструментів: енергозбереження, систем доступу, управління опаленням, вентиляцією та кондиціонуванням повітря, засобів обліку кімнат, систем тривожного сповіщення та інших, що представляють собою набір засобів від різних виробників, які дуже складно інтегрувати в єдину систему. Спроби зменшити вартість проекту, в даному випадку, можуть привести до негативних результатів через розрізнений характер складових частин. В результаті виявляться приховані витрати, пов’язані з втратою ефективності системи в цілому, труднощі з модернізацією та обслуговуванням системи. Втрачені час і гроші.

Система INNCOM від Honeywell розроблена в США і створена з урахуванням всіх вимог готельєрів, дозволяє забезпечити відповідність готелю найвищим стандартам обслуговування гостей, а також забезпечує високий рівень економічності і ефективності.

В даний час система автоматизації готельних кімнат INNCOM встановлена в більш ніж 1 млн. номерів по всьому світу, забезпечуючи задоволеним власникам збільшення прибутку.

Зв’яжіться з нашими інженерами зараз, щоб обговорити Ваші потенційні переваги від впровадження системи.

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо