+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Відчуття безпеки за власне життя та майно – одна з базових потреб життя людини після їжі і наявності даху над головою. У сучасних українських умовах охоронні і тривожні сигналізації стають важливими елементами забезпечення житла та збереження майна власника в бізнесі. За допомогою технічних засобів можна забезпечити безпеку практично будь-яких об’єктів людської життєдіяльності будь то квартира, будинок або готель, магазин і промисловий об’єкт.
security

Технічні системи безпеки можуть виконувати такі завдання:

• Виявлення в реальному часі фактів злому охоронюваних приміщень, у тому числі розбиття скла, порушення цілісності охоронюваного периметра об’єкта.

• Передача сигналів тривоги або впливу на спеціальні захисні інженерні модулі або системи в разі виникнення небезпеки.

• Виклик тривожних груп або спеціальних підрозділів для затримання порушників.

 

З метою забезпечення безпеки об’єкта можуть бути встановлені наступні види систем:

Системи охоронної сигналізації, головним завданням яких є фіксація ознак, що свідчать про появу на території, що охороняється, порушника і подача сигналу тривоги.

Залежно від особливостей об’єкта, на ньому може бути встановлена ​​система, що передає сигнал тривоги на централізований диспетчерський пункт або автономна система, сигнал від якої надходить у локальну диспетчерську службу безпеки об’єкта. Автономні системи встановлюються на великих об’єктах, що містять власну службу безпеки, а пультові підходять для організації охорони приватних і невеликих комерційних об’єктів.

Системи тривожної сигналізації, що передбачають подачу сигналу групі швидкого реагування при загрозі нападу, спробі зламу та інших дій, що сприяють нанесенню матеріальної шкоди або заподіяння шкоди здоров’ю людей.
Сигналізації даного типу можуть бути стаціонарними, що передбачають монтаж тривожної кнопки в місцях, зручних для непомітної подачі сигналу, або мобільними, що дозволяють передавати тривожний сигнал дистанційно за допомогою радіоканалу.

На системи охоронної і тривожної безпеки покладається величезна відповідальність за збереження цілісності об’єкту, що охороняється, його матеріальних цінностей, а також життя і здоров’я людей, що знаходяться там. Тому при створенні систем охорони і тривожної сигналізації необхідно враховувати навіть найменші особливості та нюанси. Важливо правильно підібрати обладнання, розробити технологічну карту охорони об’єкту і правильно виконати монтаж систем на об’єкті.
ТОВ «Прем’єр» надає послуги з професійного створення систем і комплексів охоронної або тривожної сигналізації.  Компанія самостійно постачає обладнання відомих європейських виробників для цих систем. Наші фахівці пройшли навчання в навчальних центрах виробників, при запуску нових лінійок обладнання, постійно проходять перекваліфікацію. Створювані в нашій компаній комплекси охоронної і тривожної сигналізації максимально інтегровані в українські норми і технології з безпеки.

Також ТОВ «Прем’єр» на постійній основі взаємодіє з українськими охоронними компаніями, які забезпечують пультову і фізичну охорону об’єктів, що дозволяє отримувати додаткові преференції у вартості послуг даних компаній для клієнтів ТОВ «Прем’єр». Важливим є те, що ТОВ «Прем’єр» є партнером багатьох державних і приватних відомств, що забезпечують охоронний моніторинг об’єктів, що в свою чергу позбавляє наших замовників від пошуку служби швидкого реагування, яка візьме на себе обов’язки виїзду на об’єкт за сигналом тривоги, і дозволяє отримати повний комплекс охоронних послуг під ключ з одних рук.

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо