+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Cтруктуровані кабельні системи (СКС)

Стрімке зростання технологічного та інформаційного прогресу змушує змінюватися навіть готелі. Ми, як професіонали готельного бізнесу, допомагаємо йому ставати все більш комфортним і простим для відвідувачів.

Сучасні міжнародні мережі готелів давно працюють над розробкою єдиних стандартів і норм саме для готелів, які будуть враховувати всі їх аспекти. Ці норми дещо відрізняються від загальноприйнятих стандартів для офісів і торгівлі. Саме тому, створюючи нові системи для готелів, інженери компанії «Прем’єр» використовували виключно стандарти і норми, розроблені для готельних мереж.

Для того, щоб максимально спростити проживання в готелях і зробити його максимально комфортним для відвідувачів, наші інженери пропонують встановити структуровану кабельну систему (СКС) і локальну обчислювальну мережу (ЛОС). Одне з головних завдань цих систем – створити єдину уніфіковану інформаційну мережу у всьому готелі, яка, крім самого готелю, буде включати всі ресторани, бари, орендні приміщення (бутіки, магазини), офіси, і максимально спростить процес передачі даних усередині даної мережі. Крім того, система повинна забезпечувати правильну і чітку роботу всіх життєво важливих програм готелю.

Якщо до даної системи застосувати згадані вище міжнародні стандарти (EIA/TIA, ISO/IEC, CENELEC EN), то це не тільки значно збільшить термін служби всіх систем (гарантійний термін більше 10 років), а й істотно знизить загальну вартість протягом усього терміну експлуатації.

cabel

Компанія «Прем’єр» співпрацює з кращими виробниками мережевого і сервісного обладнання в світі (R&M, Швейцарія, Siemon, AMP, Panduit, США) і в Україні (ОК-NET). Підтвердженням, того є наявність діючих контрактів, що підтверджують партнерський статус компаній IBM, HP, Cisco (США). Наші фахівці, одні з небагатьох в країні, мають сертифікати на установку устаткування даних виробників. Завдяки цьому, ми можемо створювати різноманітні системи СКС і ЛОС, як за рангом, так і за рівнем складності.

 

Сертифіковані інженери, що проходили навчання не тільки на території нашої країни, а й за її межами, здатні створювати кращі сучасні СКС і ЛОС. Наші фахівці – висококласні професіонали, які постійно тримають руку на пульсі інновацій даного сегмента. Вони постійно вдосконалюють свою майстерність на різноманітних тренінгах та семінарах, що гарантує вам можливість установки новітнього обладнання та створення висококласної системи СКС.

Величезний досвід у даній сфері і знання, набуті нашими інженерами за роки роботи, дозволяють нашій компанії створювати унікальні в своєму роді системи, які є не тільки оптимальними за вартістю, але і створені з урахуванням всіх нюансів і аспектів, у тому числі й економічної системи України.

Наші шановні та відомі клієнти:

Готель «Киев»

Готель «Radisson SAS»

Готель «Ореанда»

«Харьков Транс Газ»

ВАТ „УСК „Дженералі Гарант”

“МЕТРО Кеш енд Кери”

“Helen Marlen Group”

«Eurolab»

Готель «Hyatt»

Готель «Крещатик»

Загородній готель-клуб ШишкiNN

«Київ Сіті Девелопмент»

Готель «Премь’єр Палас»

НСК «Олімпійський»

Стадіон «Львів Арена»

Монетний двір НБУ

Готель «Русь»

Готель «Харків палас»

Верховна рада України

Офіс СКМ

Ресторан Тоскана

Готель «Radisson BLU Podil»

Готель Підкова

Аеропорт Жуляни

Школа Новопечерські Липки

Центр промислового кролівництва

Торговий центр “PARK TOWN”

Концерт-хол Sentrum

Театр им. И. Франко

Гостиница «Superior Golf Club»

Гостиница «Aloft»

БЦ DemievSky

Готель Порто Маре

Готель «Park Inn»

Готель «Radisson BLU»

Готель «IBIS»

Завод Ветропак

Горіховий завод

Фольксваген центр

Верховна Рада України

Завод Пуратос

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти»

ТРЦ Lavina Mall

Готель ALOFT

Готельний комплекс «Червона Рута»

Готель Park In

Готель CITYHOTEL

Магазин H&M Lavina

Мережа гіпермаркетів

А Hostel

Blockbuster Mall

Конференц зал и ресторан Гостиницы ALOFT

Магазин H&M River Mall