+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Телебачення

Важко собі уявити сучасний будинок без телевізора, ще важче уявити висококласний готель без якісного телебачення. Сучасний ринок готельних послуг диктує свої правила одне з яких – наявність високоякісного телебачення в готельних номерах. Для того, щоб створити клієнтам максимальні умови комфорту сучасні готельєри просто зобов’язані постійно покращувати якість надаваних послуг найважливішою з яких є телебачення.
Готель високого класу це комфорт і професіоналізм, які відчуваються в кожній дрібниці.

Фахівці компанії «Прем’єр» – професіонали у сфері готельного телебачення. Вони пропонують своїм клієнтам висококласне телебачення для готелів. Це один з наших головних козирів для цієї сфери бізнесу. Не секрет, що більшість клієнтів готелю більшу частину часу проводять не покидаючи номер. Системи новітнього інтерактивного телебачення, що стали доступні завдяки нашим висококласним фахівцям, допоможуть кожному гостю готеля відчути себе як вдома. Висока якість зображення, велика кількість каналів з різноманітними телепередачами і програмами, а також підтримка величезної кількості мов, допоможе відвідувачам готелю відчувати себе максимально комфортно. А доступність інформації про місто та готель, допоможе йому не загубитися.

Фахівці, що працюють в компанії «Прем’єр» є професіоналами своєї справи, які постійно вдосконалюють свою майстерність і завжди перебувають в курсі останніх новинок на ринку готельного телебачення. Ми прямо співпрацюємо практично з усіма провідними європейськими виробниками, що істотно знижує ціни на матеріали і комплектуючі.

telefonia

Для справжніх цінителів якості у всьому ми пропонуємо системи інтерактивного готельного телебачення від лідера ринку – норвезької компанії OTRUM. Застосування інтелектуальних систем Otrum Enterprise і Otrum Evolution дозволять готелям значно збільшити свій дохід за досить короткий час, при цьому, якість обслуговування в готелях і рівень комфорту тут також значно покращитися. А все завдяки інтелектуальному телебаченню. Ця інноваційна розробка здатна здивувати будь-кого, навіть дуже вимогливого гостя, з високими запитами до комфорту. Принцип дії базується на ідеї максимального комфорту і зручності для гостя. Весь функціонал системи – сервіси, програми, можливості телебачення – спрямований на одне, змусити гостя відчувати себе як вдома.

 

Система інтелектуального телебачення, дозволяє відвідувачеві готелю в будь-якій його точці мати доступ в інформаційний світ, а готелю перетворити телевізор у власну рекламну площадку. Відтепер ви можете отримати доступ до гостей готелю і при цьому не порушувати їх спокій.

Компанія «Прем’єр» – професіонал на ринку готельного телебачення, який допоможе вашому готелю збільшити прибуток, не докладаючи при цьому великих зусиль. 

Наші шановні та відомі клієнти:

Готель «Киев»

Готель «Radisson SAS»

Готель «Ореанда»

«Харьков Транс Газ»

ВАТ „УСК „Дженералі Гарант”

“МЕТРО Кеш енд Кери”

“Helen Marlen Group”

«Eurolab»

Готель «Hyatt»

Готель «Крещатик»

Загородній готель-клуб ШишкiNN

«Київ Сіті Девелопмент»

Готель «Премь’єр Палас»

НСК «Олімпійський»

Стадіон «Львів Арена»

Монетний двір НБУ

Готель «Русь»

Готель «Харків палас»

Верховна рада України

Офіс СКМ

Ресторан Тоскана

Готель «Radisson BLU Podil»

Готель Підкова

Аеропорт Жуляни

Школа Новопечерські Липки

Центр промислового кролівництва

Торговий центр “PARK TOWN”

Концерт-хол Sentrum

Театр им. И. Франко

Гостиница «Superior Golf Club»

Гостиница «Aloft»

БЦ DemievSky

Готель Порто Маре

Готель «Park Inn»

Готель «Radisson BLU»

Готель «IBIS»

Завод Ветропак

Горіховий завод

Фольксваген центр

Верховна Рада України

Завод Пуратос

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти»

ТРЦ Lavina Mall

Готель ALOFT

Готельний комплекс «Червона Рута»

Готель Park In

(RU) Гостиница CITYHOTEL

(RU) Магазин H&M Lavina

(RU) Сеть гипермаркетов

(RU) А Hostel