+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

 • RU
 • EN
 • UA

Замовити дзвінок

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження в наші дні, є обов’язковою складовою всіх комплексних рішень, що забезпечують безпеку об’єкта.

Спочатку системи відеоспостереження були розроблені як засоби контролю стратегічних об’єктів. Однак сьогодні, їх застосування, значно розширило свою сферу і ми можемо зустріти системи відеоспостереження повсюдно.

Система відеоспостереження є необхідним елементом системи безпеки об’єкту в доповненні до охоронної сигналізації та системи контролю управління доступом. Працюючи в комплексі, з сигналізацією і системою контролю доступу, відеоспостереження дозволяє в режимі реального часу контролювати все, що відбувається на об’єкті, який перебуває під охороною, у разі потреби оперативно реагувати і протидіяти небажаним ситуаціям. Також використання системи відеоспостереження дозволяє своєчасно виявити слабкі місця в системі охорони та ліквідувати їх.

Додатково система відеоспостереження дозволяє за фактом настання якої-небудь події, кваліфіковано вивчити все, що відбувається, піднявши інформацію з архіву, отримати доказову базу для проведення будь-яких подальших дій, розшукового і слідчого характеру, ідентифікувати зловмисників, способи нанесення шкоди та інше.
video

Сучасна система відеоспостереження представляє собою складний програмно-апаратний комплекс, що забезпечує збір візуальної інформації з приміщень та території, що охороняються і їх автоматичну архівацію. Також сучасне програмне забезпечення систем відеоспостереження вміє аналізувати подію, яка відбувається, реагувати на небезпеки і посилати команди на інші системи для швидкої протидії небажаній ситуації. Апаратні і програмні можливості систем відеоспостереження постійно вдосконалюються, роблячи їх більш доступними і зручними в експлуатації.

 

Організація відеоспостереження на кожному об’єкті визначається цілями і завданнями, які повинна вирішувати система. Залежно від них вибирається:

 • тип обладнання (аналогове або більш сучасне – цифрове, дротове або бездротове);
 • число осіб, які мають право доступу;
 • час збереження записаної інформації, якість зберігання записів;
 • можливість інтеграції з діючими на об’єкті системами безпеки.

Для різних категорій об’єктів вибираються системи відеоспостереження, що володіють певними особливостями, наприклад:

 • для квартир, котеджів або заміських будинків доцільно вибрати систему відеоспостереження з можливість віддаленого перегляду;
 • в офісах, оснащених локальними мережами, можна створити ефективну мережеву IP систему;
 •  добре продумана система відеоспостереження в магазині забезпечує контроль не тільки торгового залу, але й персоналу закладу;
 •  на об’єктах, де встановлена СККД, відмінним варіантом стане інтегрована з нею система відеоспостереження.
 •  для промислових об’єктів, застосовуються комплекси, що дозволяють контролювати переміщення автотранспорту, з фіксацією і занесенням номерів авто в цифрову базу;
 • Для банків та інших місць скупчення людей, впроваджуються системи з функцією розпізнавання осіб, з подальшою фіксацією і занесенням інформації в цифрову базу;
 • На загальноміському рівні, застосовуються системи відеоконтролю соціальних об’єктів, автомагістралей, залізничних вокзалів і аеропортів, що вимагає високої роздільной здатності картинки, можливості наближення об’єктів, плюс можливі несприятливі погодні умови, що привносить підвищені вимоги до частини обладнання, розміщеного в зовнішньому середовищі.

Сучасний ринок перенасичений великою кількістю апаратного обладнання та інших комплектуючих, необхідних для організації системи відеоспостереження. Розібратися в такому різноманітті неспеціалісту досить складно. До того ж ефективність роботи відеоспостереження залежить від її кваліфікованого проектування і встановлення. Тому, рекомендується впровадження системи відеоспостереження робити за допомогою сертифікованого виробниками персоналу, який має досвід практичного впровадження.

Професійні послуги з організації відеоспостереження на різних об’єктах пропонує ТОВ «Прем’єр».

Наші фахівці, що стежать за всіма новинками в даній сфері, чудово орієнтуються в численному апаратному та програмному забезпеченні відеоспостереження. Фахівці ТОВ «Прем’єр» постійно підвищують свою кваліфікацію на профільним курсах навчання від усіх провідних виробників обладнання, про що свідчать численні сертифікати нашої компанії.

Уклавши договір на установку на об’єкті відеоспостереження, наші співробітники беруть на себе такі обов’язки:

 • проектування системи відповідно до конкретних умов приміщення або території;
 • установка всіх комплектуючих системи, забезпечення умов для їх злагодженої роботи;
 • установка ПО, керуючого роботою системи;
 • надання консультативної допомоги з питань роботи системи, при необхідності, проведення профільного навчання персоналу замовника;
 • налаштування параметрів роботи і запуск системи в дію;
 • гарантійне та подальше технічне обслуговування системи, що включає профілактичні огляди, діагностику роботи системи, ремонт або заміну комплектуючих;
 • модернізація застарілої системи та приведення її до сучасних стандартів якості та безпеки.

Функціональність сучасних систем відеоспостереження, що забезпечує можливість віддаленого контролю об’єкта, сприяє можливості контролю безпеки будинку або обстановки на підпорядкованому об’єкті, що робить дані системи незамінними помічниками керівника або дбайливого господаря.

Наші шановні та відомі клієнти:

Готель «Киев»

Готель «Radisson SAS»

Готель «Ореанда»

«Харьков Транс Газ»

ВАТ „УСК „Дженералі Гарант”

“МЕТРО Кеш енд Кери”

“Helen Marlen Group”

«Eurolab»

Готель «Hyatt»

Готель «Крещатик»

Загородній готель-клуб ШишкiNN

«Київ Сіті Девелопмент»

Готель «Премь’єр Палас»

НСК «Олімпійський»

Стадіон «Львів Арена»

Монетний двір НБУ

Готель «Русь»

Готель «Харків палас»

Верховна рада України

Офіс СКМ

Ресторан Тоскана

Готель «Radisson BLU Podil»

Готель Підкова

Аеропорт Жуляни

Школа Новопечерські Липки

Центр промислового кролівництва

Торговий центр “PARK TOWN”

Концерт-хол Sentrum

Театр им. И. Франко

Гостиница «Superior Golf Club»

Гостиница «Aloft»

БЦ DemievSky

Готель Порто Маре

Готель «Park Inn»

Готель «Radisson BLU»

Готель «IBIS»

Завод Ветропак

Горіховий завод

Фольксваген центр

Верховна Рада України

Завод Пуратос

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти»

ТРЦ Lavina Mall

Готель ALOFT

Готельний комплекс «Червона Рута»

Готель Park In

Готель CITYHOTEL

Магазин H&M Lavina

Мережа гіпермаркетів

А Hostel

Blockbuster Mall

Конференц зал и ресторан Гостиницы ALOFT

Магазин H&M River Mall