+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

 • RU
 • EN
 • UA

Замовити дзвінок

Обслуговування систем відеоспостереження в Києві

Монтаж обладнання для відеоспостереження і системи сигналізації забезпечує надійний захист від проникнення зловмисників. Щоб техніка робота без збоїв після її установки прописується регламент, що включає технічне обслуговування відеоспостереження з профілактичною метою. Багато видів робіт не є складними і времязатратнимі, але виконувати з самостійно не рекомендується щоб уникнути грубих помилок і виходу обладнання з ладу. Виконувати профілактичні роботи повинні висококласні фахівці, які в разі потреби зроблять заміну і ремонт техніки.

Сервісне обслуговування відеоспостереження і його різновиди

Охорона квартири, будинки, комерційної нерухомості можлива лише при наявність справного обладнання. Замовляючи установку систем відеоспостереження в компанії «ПРЕМ’ЄР», кожен клієнт отримує повний пакет послуг, що включають сервісне і ремонтне обслуговування.

Регулярний технічний огляд включає:

 • Зовнішній огляд камер, усунення забруднень з об’єктива, поворотних пристроїв, перевірка герметичності встановленої апаратури.
 • Регулювання опор, кріплень, поворотников.
 • Перевірка технічного стану відеокамер: налаштувань дисплея, характеристик програми спостереження, відповідності нормам температурного режиму.
 • Обслуговування систем відео спостереження спрямоване на усунення причин, що призводять до появи збоїв в роботі і поломок. До них відноситься видалення пилу і забруднень з плат і внутрішніх поверхонь техніки.
 • Зовнішній огляд стану кабелів. Після монтажу системи даний вид сервісного обслуговування проводиться 1 раз на рік, що дозволяє своєчасно відновити кріплення кабелів і перевірити їх на наявність окислених на поверхні.
 • У вартість робіт входить перевірка стану блоку живлення, його очищення від пилу і забруднень, перевірка захисту від перепадів напруги в мережі.

Зазначений комплекс заходів, що включають сервісне обслуговування відеоспостереження, виконується суворо за регламентом від 1 разу місяць до 4 разів на рік, що гарантує працездатність апаратури і попереджає дорогий ремонт. Вартість послуг залежить від обсягу проведених робіт і наявності несправностей. Компанія «ПРЕМ’ЄР» здійснює монтаж і обслуговування систем відеоспостереження будь-якої складності, починаючи від невеликого ларька або гаража і закінчуючи великими торговельними центрами і бізнес-установами.

Обслуговування відеоспостереження та ремонтні роботи

Ремонт системи спостереження ділиться на плановий і аварійний. У першому випадку під час техогляду фахівець може виявити несправності, збої в роботі відеокамер, порушення цілісності кабелів і контактів. Їх своєчасне усунення виключає екстремальні ситуації з виходом техніки з ладу. Робоча система відеоспостереження та сигналізації – запорука високого ступеня захисту, а також можливість пізнати злодіїв і зловмисників по відеозапису.

З якої причини найчастіше виникають поломки, збої і аварійні ситуації? Перше місце по частоті виниклих проблем займає гроза, особливо при відсутності заземлення. Непередбачені скачки напруги в електромережі можуть повністю вивести з ладу всю систему або окрему апаратуру. Погодні умови (туман, іній, сніг і дощ) призводять до окислення проводів і контактів. Не можна виключити і акти вандалізму з розбиттям камери або пошкодженням обладнання. У цих та інших випадках ремонт є необхідним і вимагає участі досвідченого фахівця.

Особливе значення надається ремонтним роботам, в тому числі термінових, необхідність в яких виникає при нештатних ситуаціях і поломки. Фахівці нашої компанії нададуть повний комплект послуг по ремонту обладнання в таких випадках:

 • При збої в передачі зображення з камери на відеореєстратор (в тому числі з оновленням програмного забезпечення).
 • При несправності камери (ремонт і заміна апаратури).
 • При пошкодженні кабелів, проводів і роз’ємів.
 • При виході з ладу блоку живлення.
 • Для установки підсилювача сигналу.
 • Для настройки відеореєстратора.

Чому так важливий своєчасний ремонт системи відеоспостереження? По-перше, будь-які технічні несправності дозволять зловмисникам безперешкодно проникнути в приміщення, що охороняється. При відсутності чіткої картинки неможливо уточнити номера машини або особа злочинця, що ускладнить його пошук і відшкодування збитку. По-друге, самостійна заміна відеокамери або реєстратора – простий, але не завжди вигідний вихід. Новітнє обладнання має високу ціну, а професійне обслуговування відеоспостереження дозволяє усунути несправності до того, як пристрій повністю вийде з ладу.

Як замовити сервісне або ремонтне обслуговування встановлених систем відеоспостереження

Компанія «ПРЕМ’ЄР» пропонує всі послуги під ключ, починаючи від розробки проекту системи відеоспостереження для квартири, приватного будинку, гаражного кооперативу, магазину, офісу, встановлення обладнання та подальшого обслуговування. Частота проведення сервісних робіт обговорюється з клієнтом індивідуально. Ви також можете замовити разовий виїзд на об’єкт фахівця для проведення техогляду системи, ремонту або заміни відеокамер і наявної техніки. Ми пропонуємо наші клієнтам найоптимальніші рішення, в тому числі модернізацію вже встановленого обладнання з подальшим його обслуговуванням.

Наші шановні та відомі клієнти:

Готель «Киев»

Готель «Radisson SAS»

Готель «Ореанда»

«Харьков Транс Газ»

ВАТ „УСК „Дженералі Гарант”

“МЕТРО Кеш енд Кери”

“Helen Marlen Group”

«Eurolab»

Готель «Hyatt»

Готель «Крещатик»

Загородній готель-клуб ШишкiNN

«Київ Сіті Девелопмент»

Готель «Премь’єр Палас»

НСК «Олімпійський»

Стадіон «Львів Арена»

Монетний двір НБУ

Готель «Русь»

Готель «Харків палас»

Верховна рада України

Офіс СКМ

Ресторан Тоскана

Готель «Radisson BLU Podil»

Готель Підкова

Аеропорт Жуляни

Школа Новопечерські Липки

Центр промислового кролівництва

Торговий центр “PARK TOWN”

Концерт-хол Sentrum

Театр им. И. Франко

Гостиница «Superior Golf Club»

Гостиница «Aloft»

БЦ DemievSky

Готель Порто Маре

Готель «Park Inn»

Готель «Radisson BLU»

Готель «IBIS»

Завод Ветропак

Горіховий завод

Фольксваген центр

Верховна Рада України

Завод Пуратос

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти»

ТРЦ Lavina Mall

Готель ALOFT

Готельний комплекс «Червона Рута»

Готель Park In

Готель CITYHOTEL

Магазин H&M Lavina

Мережа гіпермаркетів

А Hostel

Blockbuster Mall

Конференц зал и ресторан Гостиницы ALOFT

Магазин H&M River Mall