+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Охоронна і тривожна сигналізація

Відчуття безпеки за власне життя та майно – одна з базових потреб життя людини після їжі і наявності даху над головою. У сучасних українських умовах охоронні і тривожні сигналізації стають важливими елементами забезпечення житла та збереження майна власника в бізнесі. За допомогою технічних засобів можна забезпечити безпеку практично будь-яких об’єктів людської життєдіяльності будь то квартира, будинок або готель, магазин і промисловий об’єкт.
security

Технічні системи безпеки можуть виконувати такі завдання:

• Виявлення в реальному часі фактів злому охоронюваних приміщень, у тому числі розбиття скла, порушення цілісності охоронюваного периметра об’єкта.

• Передача сигналів тривоги або впливу на спеціальні захисні інженерні модулі або системи в разі виникнення небезпеки.

• Виклик тривожних груп або спеціальних підрозділів для затримання порушників.

З метою забезпечення безпеки об’єкта можуть бути встановлені наступні види систем:

Системи охоронної сигналізації, головним завданням яких є фіксація ознак, що свідчать про появу на території, що охороняється, порушника і подача сигналу тривоги.

Залежно від особливостей об’єкта, на ньому може бути встановлена ​​система, що передає сигнал тривоги на централізований диспетчерський пункт або автономна система, сигнал від якої надходить у локальну диспетчерську службу безпеки об’єкта. Автономні системи встановлюються на великих об’єктах, що містять власну службу безпеки, а пультові підходять для організації охорони приватних і невеликих комерційних об’єктів.

Системи тривожної сигналізації, що передбачають подачу сигналу групі швидкого реагування при загрозі нападу, спробі зламу та інших дій, що сприяють нанесенню матеріальної шкоди або заподіяння шкоди здоров’ю людей.
Сигналізації даного типу можуть бути стаціонарними, що передбачають монтаж тривожної кнопки в місцях, зручних для непомітної подачі сигналу, або мобільними, що дозволяють передавати тривожний сигнал дистанційно за допомогою радіоканалу.

На системи охоронної і тривожної безпеки покладається величезна відповідальність за збереження цілісності об’єкту, що охороняється, його матеріальних цінностей, а також життя і здоров’я людей, що знаходяться там. Тому при створенні систем охорони і тривожної сигналізації необхідно враховувати навіть найменші особливості та нюанси. Важливо правильно підібрати обладнання, розробити технологічну карту охорони об’єкту і правильно виконати монтаж систем на об’єкті.
ТОВ «Прем’єр» надає послуги з професійного створення систем і комплексів охоронної або тривожної сигналізації.  Компанія самостійно постачає обладнання відомих європейських виробників для цих систем. Наші фахівці пройшли навчання в навчальних центрах виробників, при запуску нових лінійок обладнання, постійно проходять перекваліфікацію. Створювані в нашій компаній комплекси охоронної і тривожної сигналізації максимально інтегровані в українські норми і технології з безпеки.

Також ТОВ «Прем’єр» на постійній основі взаємодіє з українськими охоронними компаніями, які забезпечують пультову і фізичну охорону об’єктів, що дозволяє отримувати додаткові преференції у вартості послуг даних компаній для клієнтів ТОВ «Прем’єр». Важливим є те, що ТОВ «Прем’єр» є партнером багатьох державних і приватних відомств, що забезпечують охоронний моніторинг об’єктів, що в свою чергу позбавляє наших замовників від пошуку служби швидкого реагування, яка візьме на себе обов’язки виїзду на об’єкт за сигналом тривоги, і дозволяє отримати повний комплекс охоронних послуг під ключ з одних рук.

Наші шановні та відомі клієнти:

Готель «Киев»

Готель «Radisson SAS»

Готель «Ореанда»

«Харьков Транс Газ»

ВАТ „УСК „Дженералі Гарант”

“МЕТРО Кеш енд Кери”

“Helen Marlen Group”

«Eurolab»

Готель «Hyatt»

Готель «Крещатик»

Загородній готель-клуб ШишкiNN

«Київ Сіті Девелопмент»

Готель «Премь’єр Палас»

НСК «Олімпійський»

Стадіон «Львів Арена»

Монетний двір НБУ

Готель «Русь»

Готель «Харків палас»

Верховна рада України

Офіс СКМ

Ресторан Тоскана

Готель «Radisson BLU Podil»

Готель Підкова

Аеропорт Жуляни

Школа Новопечерські Липки

Центр промислового кролівництва

Торговий центр “PARK TOWN”

Концерт-хол Sentrum

Театр им. И. Франко

Гостиница «Superior Golf Club»

Гостиница «Aloft»

БЦ DemievSky

Готель Порто Маре

Готель «Park Inn»

Готель «Radisson BLU»

Готель «IBIS»

Завод Ветропак

Горіховий завод

Фольксваген центр

Верховна Рада України

Завод Пуратос

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти»

ТРЦ Lavina Mall

Готель ALOFT

Готельний комплекс «Червона Рута»

Готель Park In

Готель CITYHOTEL

Магазин H&M Lavina

Мережа гіпермаркетів

А Hostel

Blockbuster Mall

Конференц зал и ресторан Гостиницы ALOFT

Магазин H&M River Mall