+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Фонові звукові системи

Наявність фонових акустичних систем дозволяє транслювати музичний супровід і оперативно передавати важливі та надзвичайні сповіщення. Професіонали компанії «Прем’єр» грамотно і швидко виконають установку звукової системи так, щоб апаратура органічно доповнювала інтер’єр приміщення. Джерела звукових сигналів рівномірно розподіляються для охоплення всієї необхідної території. Оператор може регулювати гучність звуку, перемикати сигнал на мовні оповіщення або запускати їх одночасно з музикою, варіюючи гучність. Для різної території можлива трансляція різних сигналів.

Приємне музичне звучання фонових систем робить перебування відвідувачів у готелях, СПА-центрах і ресторанах комфортним. Екстрене оповіщення за допомогою фонової акустики підвищує ефективність управління персоналом і швидкість реагування. Використання таких систем позитивно позначається на забезпеченні безпеки приміщення.

hi-fi

Установка Hi-Fi, Hi End під ключ

Знання наших співробітників, помножені на досвід, дозволяють втілювати в життя задуми клієнтів по установці якісної апаратури для отримання чистого, якісного, об’ємного звучання. Передові розробки і сучасна апаратура дозволяють забезпечити всі умови для чистого звучання в межах приватного будинку чи для для елітних апартаментів готелів. Установка Hi-Fi-систем включає правильне розташування акустичних апаратів, підбір техніки з необхідною потужністю і функціональним набором, настройку і тестування відтворення, гарантії та сервісне обслуговування.

Система звукової трансляції Hi End – це найсучасніші акустичні комплекти, що забезпечують найвищу якість звуку. Наші професіонали підберуть для вас апаратуру з багаторівневим захистом від стороннього шуму, тонкого ручного налаштуванням звуку, системою охолодження підсилювачів і вирівнюванням напруги.

Озвучування конференц-залів

Професійних звукових систем потребують приміщення для проведення конференцій, презентацій, симпозіумів, концертів та розважальних заходів. Інженери нашої компанії здійснюють детальне проектування та встановлення багатозонних керованих систем озвучування з широким набором функцій. Так, для конференц-залу встановлюється акустична комплектація з обладнанням для аудіозапису, відтворення мови і фонового звучання, комплект керованих дротових і бездротових мікрофонів, подавлювачі зворотнього звукового передавання. Система озвучування аудиторії включає в себе трансляцію фронтального звуку з екрану, систему розподілу звукових хвиль в приміщенні, підсилювачі сигналу. Наші професіонали виконують установку обладнання з функцією синхронного перекладу для проведення конференцій на іноземних мовах.

Використання сучасних звукових систем швидко покриває витрати на придбання та установку і служить вигідним варіантом інвестування коштів, який не тільки покращує показники бізнесу, але й приносить відчутний дохід.

Наші шановні та відомі клієнти:

Готель «Киев»

Готель «Radisson SAS»

Готель «Ореанда»

«Харьков Транс Газ»

ВАТ „УСК „Дженералі Гарант”

“МЕТРО Кеш енд Кери”

“Helen Marlen Group”

«Eurolab»

Готель «Hyatt»

Готель «Крещатик»

Загородній готель-клуб ШишкiNN

«Київ Сіті Девелопмент»

Готель «Премь’єр Палас»

НСК «Олімпійський»

Стадіон «Львів Арена»

Монетний двір НБУ

Готель «Русь»

Готель «Харків палас»

Верховна рада України

Офіс СКМ

Ресторан Тоскана

Готель «Radisson BLU Podil»

Готель Підкова

Аеропорт Жуляни

Школа Новопечерські Липки

Центр промислового кролівництва

Торговий центр “PARK TOWN”

Концерт-хол Sentrum

Театр им. И. Франко

Гостиница «Superior Golf Club»

Гостиница «Aloft»

БЦ DemievSky

Готель Порто Маре

Готель «Park Inn»

Готель «Radisson BLU»

Готель «IBIS»

Завод Ветропак

Горіховий завод

Фольксваген центр

Верховна Рада України

Завод Пуратос

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти»

ТРЦ Lavina Mall

Готель ALOFT

Готельний комплекс «Червона Рута»

Готель Park In

Готель CITYHOTEL

Магазин H&M Lavina

Мережа гіпермаркетів

А Hostel

Blockbuster Mall

Конференц зал и ресторан Гостиницы ALOFT

Магазин H&M River Mall