+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

 • RU
 • EN
 • UA

Замовити дзвінок

Монтаж і обслуговування комплексних систем безпеки

Щоб уберегти майно від крадіжки або пожежі, а також виключити несанкціоноване проникнення зловмисників, використовуються комплексні системи безпеки різної комплектації. Вони включають пожежну та охоронну сигналізацію, відеоспостереження з системою зберігання даних, датчики руху, відкриття дверей / вікон, СКУД і ін. Компанія «ПРЕМ’ЄР» пропонує послуги з проектування, монтажу та подальшого сервісного обслуговування комплексних систем безпеки будь-якої складності для приватних володінь, квартир, офісів і підприємств Києва.

Що включає в себе система комплексної безпеки для різних об’єктів

В сучасних умовах системи «Розумний будинок» або «Розумний офіс» набувають все більшого поширення, забезпечую найвищий рівень безпеки і контролю. Професійний монтаж систем безпеки займає мінімум часу і проводиться з урахуванням запитів замовника. При проектуванні охоронної інженерної системи в комплекс включаються такі елементи:

 • Для підприємств, складів, баз, магазинів – система відеоспостереження, датчики диму, руху, система блокування дверей, охоронна сигналізація з передачею сигналу на пульт. При необхідності для персоналу готуються програмовані пропуску з індивідуальними номерами.
 • Для прохідних, автостоянок, пропускних пунктів – відеокамери, турнікети, шлагбауми, система СКУД. Монтаж системи безпеки проводиться поетапно, щоб не порушувати робочий режим підприємства.
 • Для офісів – система обліку робочого часу, відеоспостереження, протипожежна сигналізація. В індивідуальному порядку підбирається тип і розташування відеокамер в приміщеннях, а також відеоспостереження на вході і виході.
 • Для будинків і квартир – датчики відкриття дверей і вікон, розбиття скла, датчики руху, сигналізація з передачею повідомлення замовнику, датчики води, газу, пожежна сигналізація.

При укладанні договору здійснюється виїзд на об’єкт, проектування, установка систем безпеки, а також обумовлюються терміни обов’язкового сервісного обслуговування, що включає зовнішній огляд устаткування, усунення несправностей, заміну елементів.

Установка систем безпеки з обслуговуванням і ремонтом: правильний вибір

Сучасний комплекс обладнання, що складається з надійної, сумісної апаратури, гарантує найвищий рівень безпеки і можливість підібрати комплектацію для кожного конкретного об’єкта:

 • Після розробки проекту підбирають апаратуру з сумісними комплектуючими, що відповідають основним поставленому завданню.
 • Скорочується час на монтаж систем безпеки, що заміняє підключення декількох різних систем, спроектованих різними виконавцями.
 • Після установки фахівцем проводиться налагодження всього устаткування, яке працює як єдиний комплекс.
 • У разі неполадок і для профілактики в регламентовані терміни виконується технічне і ремонтне обслуговування охоронної та пожежної сигналізації, СКУД, відеоспостереження.

Монтаж систем безпеки – вигідне рішення, що дозволяє скоротити витрати на 20 відсотків. Такий ефект досягається підбором елементів системи, кожен з яких строго виконує свою функцію і не дублює іншу апаратуру. Єдиний проект дає можливість точно розрахувати кількість кабелю і витратних матеріалів, необхідних для монтажу, а також регулярно проводити технічний огляд для виключення поломок і своєчасної заміни комплектуючих.

Вибираючи надійного партнера в особі компанії «ПРЕМ’ЄР», можна підібрати економічно вигідні комплексні системи безпеки, що відповідають всім вимогам замовника з гарантією на всі встановлені елементи і подальшим обслуговуванням.

Наші шановні та відомі клієнти:

Готель «Киев»

Готель «Radisson SAS»

Готель «Ореанда»

«Харьков Транс Газ»

ВАТ „УСК „Дженералі Гарант”

“МЕТРО Кеш енд Кери”

“Helen Marlen Group”

«Eurolab»

Готель «Hyatt»

Готель «Крещатик»

Загородній готель-клуб ШишкiNN

«Київ Сіті Девелопмент»

Готель «Премь’єр Палас»

НСК «Олімпійський»

Стадіон «Львів Арена»

Монетний двір НБУ

Готель «Русь»

Готель «Харків палас»

Верховна рада України

Офіс СКМ

Ресторан Тоскана

Готель «Radisson BLU Podil»

Готель Підкова

Аеропорт Жуляни

Школа Новопечерські Липки

Центр промислового кролівництва

Торговий центр “PARK TOWN”

Концерт-хол Sentrum

Театр им. И. Франко

Гостиница «Superior Golf Club»

Гостиница «Aloft»

БЦ DemievSky

Готель Порто Маре

Готель «Park Inn»

Готель «Radisson BLU»

Готель «IBIS»

Завод Ветропак

Горіховий завод

Фольксваген центр

Верховна Рада України

Завод Пуратос

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти»

ТРЦ Lavina Mall

Готель ALOFT

Готельний комплекс «Червона Рута»

Готель Park In

Готель CITYHOTEL

Магазин H&M Lavina

Мережа гіпермаркетів

А Hostel

Blockbuster Mall

Конференц зал и ресторан Гостиницы ALOFT

Магазин H&M River Mall