+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Автоматизація готелей

hotel-automation

Системи контролю температури в приміщеннях готелю, пожежні та охоронні системи, системи вентиляції та очищення повітря, системи подачі і очищення води, аудіовізуальні системи – це сфера впливу наших продуктів, завдяки яким, в готелі по всьому світу приходить високий рівень комфорту і безпеки.

Готельні комплекси, які використовують рішення пропонує компанія Прем’єр розумніші, і здатні надати більше комфорту і можливостей в експлуатації. Технологічні рішення Honeywell забеспечують стійку систему управління будівлею, будь то управління енерго-ефективністю, створення безпечних, інтегрованих об’єктів або комплексне забезпечення всіх аспектів підвищення зручності перебування в будівлі готелю для гостей і персоналу.

Продукти компанії Honeywell, для управління готелем:

  • INNCOM від Honeywell – система INNCOM інстальована більш ніж в 1 млн. готельних номерів по всьому світу. Система являє собою повністю інтегровані апаратні засоби і додатки, що дозволяють контролювати температуру і вологість в приміщеннях, управляти енергоспоживанням, освітленням, портьєрами, управління електронними замками, гостьові інтерфейси управління, оптимізація господарського управління, безпеку, комунікацію та управління персоналом.
  • Alerton Ascent – система управління будівлею (BMS) є першою BMS що об’єднала в собі можливості BACnet та Tridium Niagara Framework® в одному контролері. Ця система розроблялася з особливою увагою до індустрії гостинності. Передбачена схема моніторингу поточного стану та управління гостьовими кімнатами, приміщеннями загального користування та обладнанням центрального столу. Інтеграція з системою управління готелем, дозволяє бронювати номери з передачею інформації на передній стіл, і після реєстрації в системі забезпечується гостьовий доступ.Система управління будівлею Alerton BMS управляє HVAC (Heating, Ventilation, & Air Conditioning), освітлення, полив і багато інших функцій власності. Система є досить гнучкою, що дозволяє її використовувати як в новому будівництві, так і для модернізованих проектів (з бездротовими рішеннями).

Для кожного конкретного рішення розробляється власний проект, для детальної інформації, будь ласка зв’яжіться з консультантом – через форму зворотного зв’язку, або за одним з зазначених контактних номерів.

Наші шановні та відомі клієнти:

Готель «Киев»

Готель «Radisson SAS»

Готель «Ореанда»

«Харьков Транс Газ»

ВАТ „УСК „Дженералі Гарант”

“МЕТРО Кеш енд Кери”

“Helen Marlen Group”

«Eurolab»

Готель «Hyatt»

Готель «Крещатик»

Загородній готель-клуб ШишкiNN

«Київ Сіті Девелопмент»

Готель «Премь’єр Палас»

НСК «Олімпійський»

Стадіон «Львів Арена»

Монетний двір НБУ

Готель «Русь»

Готель «Харків палас»

Верховна рада України

Офіс СКМ

Ресторан Тоскана

Готель «Radisson BLU Podil»

Готель Підкова

Аеропорт Жуляни

Школа Новопечерські Липки

Центр промислового кролівництва

Торговий центр “PARK TOWN”

Концерт-хол Sentrum

Театр им. И. Франко

Гостиница «Superior Golf Club»

Гостиница «Aloft»

БЦ DemievSky

Готель Порто Маре

Готель «Park Inn»

Готель «Radisson BLU»

Готель «IBIS»

Завод Ветропак

Горіховий завод

Фольксваген центр

Верховна Рада України

Завод Пуратос

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти»

ТРЦ Lavina Mall

Готель ALOFT

Готельний комплекс «Червона Рута»

Готель Park In

Готель CITYHOTEL

Магазин H&M Lavina

Мережа гіпермаркетів

А Hostel

Blockbuster Mall

Конференц зал и ресторан Гостиницы ALOFT

Магазин H&M River Mall