+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Важко собі уявити сучасний будинок без телевізора, ще важче уявити висококласний готель без якісного телебачення. Сучасний ринок готельних послуг диктує свої правила одне з яких – наявність високоякісного телебачення в готельних номерах. Для того, щоб створити клієнтам максимальні умови комфорту сучасні готельєри просто зобов’язані постійно покращувати якість надаваних послуг найважливішою з яких є телебачення.
Готель високого класу це комфорт і професіоналізм, які відчуваються в кожній дрібниці.

Фахівці компанії «Прем’єр» – професіонали у сфері готельного телебачення. Вони пропонують своїм клієнтам висококласне телебачення для готелів. Це один з наших головних козирів для цієї сфери бізнесу. Не секрет, що більшість клієнтів готелю більшу частину часу проводять не покидаючи номер. Системи новітнього інтерактивного телебачення, що стали доступні завдяки нашим висококласним фахівцям, допоможуть кожному гостю готеля відчути себе як вдома. Висока якість зображення, велика кількість каналів з різноманітними телепередачами і програмами, а також підтримка величезної кількості мов, допоможе відвідувачам готелю відчувати себе максимально комфортно. А доступність інформації про місто та готель, допоможе йому не загубитися.

Фахівці, що працюють в компанії «Прем’єр» є професіоналами своєї справи, які постійно вдосконалюють свою майстерність і завжди перебувають в курсі останніх новинок на ринку готельного телебачення. Ми прямо співпрацюємо практично з усіма провідними європейськими виробниками, що істотно знижує ціни на матеріали і комплектуючі.

telefonia

Для справжніх цінителів якості у всьому ми пропонуємо системи інтерактивного готельного телебачення від лідера ринку – норвезької компанії OTRUM. Застосування інтелектуальних систем Otrum Enterprise і Otrum Evolution дозволять готелям значно збільшити свій дохід за досить короткий час, при цьому, якість обслуговування в готелях і рівень комфорту тут також значно покращитися. А все завдяки інтелектуальному телебаченню. Ця інноваційна розробка здатна здивувати будь-кого, навіть дуже вимогливого гостя, з високими запитами до комфорту. Принцип дії базується на ідеї максимального комфорту і зручності для гостя. Весь функціонал системи – сервіси, програми, можливості телебачення – спрямований на одне, змусити гостя відчувати себе як вдома.

 

Система інтелектуального телебачення, дозволяє відвідувачеві готелю в будь-якій його точці мати доступ в інформаційний світ, а готелю перетворити телевізор у власну рекламну площадку. Відтепер ви можете отримати доступ до гостей готелю і при цьому не порушувати їх спокій.

Компанія «Прем’єр» – професіонал на ринку готельного телебачення, який допоможе вашому готелю збільшити прибуток, не докладаючи при цьому великих зусиль. 

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо