+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Будь які інженерні мережі, слабко струмові системи, складне устаткування рано чи пізно буде потребувати технічного обслуговування або сервісуі. Як правило, період технічного обслуговування задає компанія-виробник і від того як правильно він витримується, залежить тривала і ефективна експлуатація того чи іншого комплексу або системи.

servisСервісне обслуговування слабко струмових систем передбачає:

• періодичні профілактичні огляди, що діагностують здатність системи до ефективного функціонування, що включають моніторинг цілісності кабельних мереж;

• усунення будь-яких механічних несправностей;

• заміну застарілих або таких, що вийшли з ладу елементів системи;

• надання консультативної допомоги співробітникам об’єкта,що обслуговується з питань експлуатації системи;

• модернізація або розширення застарілої системи.

У структурі ТзОВ «Прем’єр» є виділений сервісний департамент, який надає послуги з гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування. У департаменті працюють інженери класу «А» з досвідом роботи понад десять років, які мають профільну технічну освіту. Також департамент укомплектований сучасним обладнанням, високоточними вимірювальними приладами, інструментами, необхідними для швидкої діагностики, ремонту та налагодження інженерних слабко струмових систем і устаткування. Ми розробили спеціальну методику і карти технологічного обслуговування для різних категорій об’єктів, які дозволяють ефективно підтримувати в справному стані слабкострумові системи та обладнання замовників.

До інших переваг сервісу від компанії «Прем’єр» відносяться:

• надання сервісних послуг в Україні відповідно до світових стандартів;

• використання цифрових технологій у процесі управління системою, що забезпечують віддалений моніторинг та автоматизацію численних процесів;

• терміновий виїзд на об’єкт якщо виникла необхідність, в будь-який день і час доби – 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів у році;

• періодичне підвищення кваліфікації наших співробітників на спеціальних курсах, тренінгах тощо, сприяє своєчасному їх ознайомленню з сучасними технологіями та новим обладнанням для слабко струмових систем, що дозволяє ефективно виконувати покладені на них обов’язки.

Сервісний департамент приймає заявки на обслуговування будь-яких інженерних систем на різних об’єктах, у тому числі: систем телебачення, автоматики, протипожежної системи комплексів безпеки, систем контролю і управління доступом, відеоспостереження, комп’ютерних та телефонних систем, звукових комплексів, електрики. У нас розроблені спеціальні плани (базовий, стандартний і VIP) які здатні задовольнити вимоги будь-яких замовників по підходу і за вартістю. З моменту підписання договору на сервісне обслуговування ми не тільки виправимо помилки, що виникли до нашого приходу на вас в процесі експлуатації, а й забезпечимо подальше життя всіх ваших слабкострумових систем шляхом правильного обслуговування і вчасно зробленої модернізації.

Пам’ятайте – своєчасна систематична профілактика запобігає непередбаченому виходу системи з ладу і обійдеться значно дешевше, ніж її ремонт!

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо