+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

  • RU
  • EN
  • UA

Замовити дзвінок

Сучасний будинок, бізнес-центр, готель або виробниче приміщення насичені різними видами обладнання. І якщо провідні слабкострумові комунікації та системи в будівлі живуть довго і в процесі експлуатації практично не змінюються, то устаткування, як правило, необхідно оновлювати у міру його застарівання, зносу, або при переході на нову технологічну платформу в бізнесі. Для дому та офісу, із заміною обладнання приходить новий рівень комфорту, для виробництва – новий рівень розвитку бізнесу та отримання додаткового прибутку.

Більшість обладнання має певний термін експлуатації, який діє, як правило, від п’яти до семи років. За цей період відбувається старіння технології і потрібно запланована покупка нового обладнання, особливо в побутовому сегменті. Але це все відноситься до хорошого обладнання відомих торгових марок, а ринок часто насичений дешевим і низькоякісним обладнанням, яке, однак, в процесі роботи постійно ламається або не виконує своїх функцій, що вимагає додаткових витрат, на наступних етапах.

Компанія «Прем’єр» за більш ніж 10 років своєї роботи здобула прямі контракти з відомими світовими виробниками обладнання для слабкострумових системактивного мережевого та серверного обладнання, устаткування СКУД і відеоспостереження, готельних рішень etc.Ми постачаємо обладнання з виробництва США та ЄС.

Перевагу американським і європейським виробникам віддано, щоб забезпечити нашим клієнтам якість, передові технології, відповідність міжнародним стандартам і тривалу безперебійну роботу на весь життєвий цикл цього обладнання. Незважаючи на більшу початкову вартість обладнання, в порівнянні з китайськими аналогами, загальна вартість експлуатації, з урахуванням ремонтів і замін, виходить менша, ніж при купівлі та використанні дешевого азіатського обладнання. Можливості простою бізнесу або недоотриманий прибуток ми навіть не враховуємо.
delivery

На все обладнання, надаються міжнародні сертифікати, а також там, де це необхідно – сертифікати українські.

Наші спеціалісти пройшли навчання для правильної установки обладнання на об’єктах, постійно підвищують свою кваліфікацію.

Ми готові для проведення подальшого навчання персоналу замовника, вивчення правил експлуатації обладнання, будемо надавати сервісну підтримку як в гарантійний, так і в післягарантійний період.

Власна логістика ТОВ «Прем’єр» забезпечує швидку доставку обладнання від виробника до клієнта, як з-за кордону під замовлення, так і з локального складу нашої компанії по всій території України. Можливі відвантаження обладнання і в Європі, і країнах СНД.

І що найбільш важливо – ми забезпечуємо розумні ціни на весь асортимент наданої продукції, у разі проектних замовлень пропонуємо спеціальні знижки, транслюючи їх безпосередньо від виробника. Для реселерів – колег по ринку надаємо спеціальні партнерські умови.

• Багаторічний досвід роботи інженерів і торгових фахівців нашої компанії дозволяє нам чудово орієнтуватися в характеристиках і якості обладнання на сучасному ринку. Поставте завдання і ми підберемо вам кілька варіантів на будь-який бюджет. Якість - від кращого до найкращого!

• Ми прямі партнери зарубіжних виробників, що дозволяє нам своєчасно постачати обладнання на об'єкт, минаючи посередників, забезпечуючи розумну вартість. Власна логістика забезпечує нам мінімальні ціни і найкоротші терміни виконання.

• Крім своєчасного та повного постачання обладнання ми гарантуємо відповідальність за його функціональність і сервісне обслуговування на території України.

Цікавлять умови співпраці?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Ми відкриті для будь-якої комунікації!

+38 (044) 585-05-20

office@premier-ltd.com.ua

04112 Україна м.Київ,вул.О.Теліги 4 офіс 401

Залиште заявку
ми Вам передзвонимо